مزایای پرستاری در منزل برای سالمندان

پرستاری در منزل برای سالمندان ، به سالمندانی که در حال بهبودی از صدمات هستند یا شرایط سلامت حاد یا مزمن هستند کمک می کند.

پرستاری در منزل می تواند برای بسیاری از افراد مسن که به مراقبت های پزشکی یا کمک در فعالیت های روزانه نیاز دارند، اما ترجیح می دهند در خانه خود بمانند، مناسب باشد. خدمات پرستاری در منزل بسته به نیاز فرد می تواند طیف وسیعی از حمایت های پزشکی و غیرپزشکی را ارائه دهد. در اینجا چند نمونه از افراد مسن که ممکن است از پرستاری در منزل بهره مند شوند آورده شده است:

افراد مبتلا به بیماری های مزمن مانند دیابت، بیماری قلبی یا بیماری تنفسی که نیاز به مراقبت و نظارت پزشکی مداوم دارند.

افرادی که پس از جراحی یا بستری شدن در بیمارستان بهبود می یابند و به کمک مراقبت از زخم، مدیریت دارو یا فیزیوتراپی نیاز دارند.

افرادی که مشکلات حرکتی دارند و برای فعالیت های روزمره زندگی مانند حمام کردن، لباس پوشیدن و نظافت نیاز به کمک دارند.

افراد مبتلا به اختلال شناختی، مانند زوال عقل یا بیماری آلزایمر، که برای ایمنی نیاز به کمک در فعالیت های روزانه و نظارت دارند.

افرادی که به مراقبت پایان عمر نیاز دارند و مایلند در خانه خود بمانند.

توجه به این نکته ضروری است که خدمات خاص ارائه شده توسط پرستاری در منزل می تواند بسته به نیاز فرد و توانایی های ارائه دهنده متفاوت باشد. مهم است که با یک مرکز معتبر پرستاری در منزل کار کنید و در مورد نیازها و ترجیحات افراد با تیم مراقبت صحبت کنید تا اطمینان حاصل شود که برنامه مراقبتی متناسب با نیازهای خاص آنها تنظیم شده است.

مزایای پرستاری در منزل برای سالمندان

چندین مزیت پرستاری از سالمندان در منزل وجود دارد، که در این مقاله به آن ها اشاره کرده ایم.

افراد مسن ممکن است اعتراف نکنند که در حال مبارزه با چالش های زندگی روزمره هستند زیرا نمی خواهند استقلال خود را از دست بدهند. یکی از مزایای اولیه مراقبت های پرستاری در منزل این است که به افراد مسن کمک می کند تا به انجام کارهای روزمره مانند پیاده روی، حمام کردن، لباس پوشیدن و تهیه وعده های غذایی ادامه دهند. به این ترتیب، آنها می توانند تا زمانی که ممکن است به طور مستقل در خانه زندگی کنند.

اجتناب از سفرهای غیر ضروری به بیمارستان باعث صرفه جویی در هزینه می شود. مراقبت‌های پرستاری در منزل همچنین می‌تواند با به تأخیر انداختن یا جلوگیری از نیاز به مراقبت در محیط بیمارستان یا سایر انواع مراقبت‌ های شدیدتر، در هزینه‌ها صرفه‌جویی کند.

دیگر مزایا

تحقیقات نشان می دهد که افراد مسن در خانه سریعتر و با عوارض کمتری نسبت به بیمارستان بهبود می یابند. با خدمات پرستاری در منزل برای سالمندان ، بیماران می توانند برای مدیریت داروهای خود کمک دریافت کنند. این از تداخلات دارویی مضر جلوگیری می کند، که می تواند به شما کمک کند از رفتن به بیمارستان جلوگیری کنید. یک پرستار می تواند به ایجاد یک محیط امن برای کاهش خطر سقوط کمک کند. در خانه بودن به افراد سالمند اجازه می دهد تا به کارهای روزمره خود در محیط آشنا پایبند باشند و حس عادی بودن را در زندگی خود حفظ کنند.

از دیگر مزایای پرستاری در منزل برای سالمندان این است که سایر اعضای خانواده و مراقبان نیز می توانند از مزایای آن بهره مند شوند. این امر تا حدودی بار از دوش مراقبان خانواده برداشته می شود. نوع حمایت آرامش خاطر را فراهم می کند و از فرسودگی مراقب محافظت می کند.

افراد مسن ممکن است بتوانند با مدیریت شرایط سلامتی خود در خانه از بازدیدهای غیرضروری بیمارستان جلوگیری کنند. مراقبت های بهداشتی در منزل با ارائه نظارت و آموزش منظم کمک می کند. 

یکی از مزایای پرستاری در منزل برای سالمندان این است که مبتنی بر رویه ها و استانداردهای مراقبت مبتنی بر شواهد است تا اطمینان حاصل شود که بیماران مراقبت مناسب را در زمان مناسب در خانه خود دریافت می کنند.

بیماران توجه انفرادی و برنامه مراقبتی متناسب با نیازهای خاص آنها را دریافت می کنند. این امر درمان را موثرتر می کند و باعث ایجاد اعتماد در بین بیمار، مراقب و تیم پرستاری در منزل می شود.

 

کلمات مرتبط :

مزایای پرستاری در منزل برای سالمندان – پرستاری سالمندان در منزل – هزینه پرستار شبانه روزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید