به مرکز مشاوره و ارائه خدمات پرستاری و پزشکی زینو خوش آمدید

سلام! ما مرکز پرستاری زینو هستیم. ما ماموریت داریم تا بهترین ارائه دهنده خدمات پرستاری در منزل در ایران باشیم. ما روزانه برای صدها بیمار و خانواده آنها که نیاز به خدمات سلامت در منزل دارند پشتیبانی و ارائه خدمت می‌دهیم. ما توسط مدیران، تیم امدادگران، پرستاران و پزشکان مجرب و متعهد راهبری و هدایت می‌شویم و توانایی بالایی در ارائه خدمات سلامت به بیماران بد حال و سالمندان داریم. بزرگ‌ترین ویژگی منحصر به‌ فرد ما این است که ما یک خانواده بزرگ هستیم که به همه اعضای خانواده بزرگ خود اهمیت می‌دهیم. این به ما کمک می‌کند اطمینان حاصل کنیم که آنها بدرستی از شما مراقبت می‌کنند، انگار شما هم یکی از اعضای خانواده خودمان هستید. ما در طول سال شبانه روز و 24 ساعته باز هستیم.


مرکز خدمات پزشکی و پرستاری زینو در راستای ارائه بهترین خدمات درمانی و مراقبتی از بیماران و سالمندان عزیز در بیمارستانها و منازلشان و همراهی و همدلی صمیمانه با بستگان بیماران تاسیس شده است.
هدف کادر مجرب و با سابقه درخشان این مرکز جلب رضایت هموطنان نیازمند به خدمات بالینی است تا بیماران در کوتاه ترین زمان با حال عمومی خوب به جمع خانواده بازگردند.


چرا پرستاری در منزل؟

امروزه به دلیل افزایش هزینه های بستری در بیمارستان، دوری بیمار از خانه و خانواده و خطر ابتلا به عفونت های بیمارستانی، ارائه مراقبت در منزل جایگزین مناسبی برای مراقبتهای بیمارستانی شده است.

در بیماریهای مزمن به دلیل طولانی شدن روند درمان و بهبودی بیماران، ادامه مراقبت ها در منزل مورد توجه قرار گرفته است.
مهم ترین فواید آن افزایش کیفیت مراقبت از بیمار، جلوگیری از بستری شدن غیر ضروری آنها در بیمارستان، پیشگیری و کاهش خطر مبتلا شدن به عفونت های بیمارستانی، کاهش هزینه درمان و در نهایت افزایش آسایش بیمار و خانواده اش است.